For – Rest House Kır Evi

ADRES
Kırklareli
TELEFON
0 (533) 699 84 10
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Istranca Orman Kır Evleri

For – Rest House olarak Kırklareli‘ de 7,5 dönümlük bir arazide Kır Evi Çiftlik hizmeti vermeye hazırlanıyoruz.

Peyzajımız ve genel altyapımız hazırlanır hazırlanmaz siz değerli misafirlerimizi, kamp sever ve doğa sever dostlarımızı kabule başlayacağız.

Kırklareli Hakkında :
Yeşilin her tonu ile süslü ağaçlar denize batmış gibidir burada. Aynı zamanda Karadeniz’le yan yana, iç içedir. Kırklareli – İğneada Longoz ormanları ülkemizin görülmesi gereken eşsiz turizm değerlerindendir.

Kırklareli Longoz Ormanları (Su Basar Ormanları) Su basar ormanlara Longoz deniyor kısacası. Kırklareli İğneada yöresinde Saka Gölü, Erikli Gölü ve Mert Gölü Longoz ormanları mevcuttur. 

Trakya’nın incisi Kırklareli’nde Longoz Ormanları, görülmeye değer eşsiz güzellikler sunuyor insana. Bir adım ötede güzel bir doğa.

Cennet böyle olsa gerek. Beton yığınları arasından, trafik gürültüsünden şehrin o stres dolu yaşamından sıyrılarak gelip görenler tek kelimeyle cennet diyecekler buraya.

 

Suyu, ağaçlarla, yapraklarla yeşilin tonlarıyla, hatta beyaz, sarı, mor renkli çiçeklerle iç içe görmemiş olabilirsiniz ama Kırklareli İğneada Longozları bunu size sunuyor.

Yapraklar ve suyun üzerinde açan nilüferler yaz başında size selam verirler. Buraları doğal sit ve milli park sınırları içindedir.

Longozların suları Böğürtlen Deresi, Paspala Deresi, Şahin Dere, Efendi Dere, Çavuşköprü Dere, Madra Dere, Bulanık Dere, Yavuz Dere ve yeraltından gelmektedir.

Su içindeki bu ormanlar kökü toprakta, gövdesi suyun içinde dalları hava ile kucaklaşmış göğe doğru el uzatan meşe, gürgen, kızılağaç, dişbudak, kayın ağaçlarından oluşur.

Bunları çevreleyen karaçam, akçaağaç, ıhlamur ağaçları görürsün. Bunlar, karaca, tilki, çakal, porsuk, tavşan, yaban domuzu ile göçmen kuşların barınağı durumundadır.

For – Rest House Kır Evi For – Rest House Kır Evi For – Rest House Kır Evi For – Rest House Kır Evi For – Rest House Kır Evi For – Rest House Kır Evi For – Rest House Kır Evi For – Rest House Kır Evi For – Rest House Kır Evi For – Rest House Kır Evi
For – Rest House Kır Evi
For – Rest House Kır Evi
For – Rest House Kır Evi
For – Rest House Kır Evi
For – Rest House Kır Evi
For – Rest House Kır Evi
For – Rest House Kır Evi
For – Rest House Kır Evi
For – Rest House Kır Evi
For – Rest House Kır Evi

Henüz video eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Sohbete Başla
Whatsapp Destek
Size Whatsapp' dan Yardımcı Olalım.